23-27 MAJA 2022
TALLINN, ESTONIA

Weź udział w konferencji Latitude59

Wyjątkowy wyjazd dla 20 founderów przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Weź udział we wspólnym wyjeździe polskich founderów do Tallinna, gdzie odwiedzimy konferencję Latitude59, spotkamy się z przedstawicielami estońskiego rządu oraz osobami odpowiedzialnymi za sukces Pipedrive’a czy Bolta.

 

Idea Founders Camp pozwala łączyć takie elementy jak branżowy networking oraz relaks, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.

 

Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię dla automatyzacji procesów
w Twojej firmie.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem wiedeńskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Estonii z dala od codziennych problemów.

Dlaczego warto?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział kilkunastu innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Konferencja Latitude59

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej. Konferencja Latitude59, flagowy event dla startupów i firm technologicznych z całego świata to jeden z głównych punktów wyjazdu.

Dla kogo?

Dla organizacji przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą zbudować skuteczną strategię generującą konkretne zyski
w organizacji

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Spotkania i konferencja

Oprócz samej konferencji, mamy dla Ciebie okazję spotkania z C-level managerami najbardziej perspektywicznych estońskich firm, projektów i startupów.

Spotkanie z CTO Pipedrive, Agurem Jõgi, w siedzibie Pipedrive

Pipedrive to narzędzie CRM (Customer Relationship Management), które pomaga firmom zarządzać swoimi procesami sprzedażowymi. W ostatnich latach Pipedrive stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych startupów w Europie, a jego rozwiązania są wykorzystywane przez tysiące firm na całym świecie.

Spotkanie z jednym z Chief Officerów Bolta

Bolt to europejska platforma transportowa, która umożliwia zamówienie szybkich i bezpiecznych przejazdów samochodem, rowerem lub hulajnogą elektryczną. Firma została założona w 2013 roku w Estonii i szybko zyskała popularność dzięki innowacyjnemu podejściu do przewozów oraz przystępnym cenom. Obecnie Bolt działa w ponad 40 krajach na całym świecie i oferuje swoje usługi w ponad 200 miastach

Udział w konferencji Latitude59

Latitude59 to świetna okazja do nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami, posłuchania ciekawych prelekcji, a także do odwiedzenia pięknego Tallinna. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco, w planie liczne spotkania z niesamowitymi prelegentami oraz wielopunktowy program.

A co najlepsze – możesz pojechać z nami! Z grupą polskich przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z tej okazji i wybrać się razem na tę konferencję. Planujemy nie tylko brać udział w samych wydarzeniach, ale również spędzić razem czas, poznając się i wymieniając doświadczeniami.

Spotkanie z CEO i Founderem Salv - Taavi Tamkivi

Salv to estońska firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa i analizy zagrożeń. Firma powstała w 2016 roku i już wkrótce zdobyła uznanie w branży za swoje innowacyjne podejście do problemów związanych z bezpieczeństwem informacji.

Salv oferuje narzędzia i rozwiązania, które pozwalają na wykrycie i zapobieganie przed cyberatakami.

Prezentacja programu E-Estonia

E-Estonia to projekt rządu estońskiego, który ma na celu zwiększenie wykorzystania technologii w życiu codziennym obywateli oraz w działalności biznesowej. To jedna z największych i najbardziej innowacyjnych inicjatyw w Europie, która przyciąga uwagę całego świata.

Prezentacja programu Clevon

Clevon to startup, który został założony w 2017 roku i specjalizuje się w inteligentnych systemach magazynowania. Firma rozwija i wdraża innowacyjne rozwiązania, które mają na celu poprawę efektywności i rentowności działalności magazynowej. Dzięki wykorzystaniu technologii IoT, sztucznej inteligencji oraz analizie danych, Clevon jest w stanie zaoferować klientom kompleksowe narzędzia do optymalizacji procesów magazynowych.

Spotkanie w Ambasadzie Polski w Estonii

Podczas wyjazdu planowane jest również spotkanie w Ambasadzie Polski w Estonii, która dba o relacje, również te biznesowe, między dwoma krajami.

Dodatkowe atrakcje wyjazdu

Estońska architektura

Czy pogłębianie biznesowej wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem estońskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki Tallinna z dala od codziennych problemów.

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

6 900 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl

Founders Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

503 934 638

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone