14-17 MARCA 2024
RZYM, WŁOCHY

Projektowanie Dynamicznego Wzrostu Biznesu

Wyjątkowy wyjazd dla 25 founderów przekraczających 1 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Zmagasz się z wyzwaniem, które spędza Ci sen z powiek? Weź udział w Founders Camp – Rzym, gdzie na tapet bierzemy Twoje wyzwanie (Doskonalenie Organizacji w Świetle Dynamicznego Wzrostu – Ludzie, Procesy, Operacje, KPI) i w grupie 24 innych fonderów oraz mentorów zastanawiamy się nad ścieżkami realnych rozwiązań. Tam, gdzie wszystkie narzędzia zawiodły, branżowy networking jest kluczem i właśnie to jest motywem przewodnim campu w Rzymie.

Idea Founders Camp pozwala łączyć wszystkie te elementy, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.

Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem rzymskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Włoch z dala od codziennych problemów.

Dlaczego warto?

Dla kogo?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział 24 innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Praktyczne warsztaty

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej. Warsztaty poprowadzą eksperci z branży, którzy podzielą się z Tobą wieloletnim doświadczeniem z zakresu budowania zyskownych strategii biznesowych.

Dla organizacji przekraczających 1 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą zbudować skuteczną strategię generującą konkretne zyski
w organizacji

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Warsztaty

Franciszek Georgiew

Właściciel holdingu XXII Ventures, w którego skład wchodzą: Tigers, Huqiao oraz Automation House. Hobbystycznie konsultant biznesowy. Prywatnie zainteresowany historią starożytną, psychologią i rozwojem technologii na świecie.

Arkadiusz Seidler

Prezes Zarządu Audioteka.cz, VP Executive Director Audioteka Group.

Dołączył do Audioteki w 2015 roku by zbudować w spółce dział Publishingu i Licencingu. Od 2016 r. członek Zarządu i Chief Content Officer, od 08.2021 r do 11.2023 – prezes zarządu Audioteka S.A. Od grudnia 2020 r. prezes zarządu spółki zależnej Audioteka.cz, od marca 2021 r. członek zarządu spółki zależnej Audioteka LT.

Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.
Obecnie także wykładowca na studiach podyplomowych na Wydziale Dziennikarstwa Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW.

Zawodowo pasjonat łączenia kultury z nowymi technologami.
Prywatnie – miłośnik podróży, motocyklista, a od niedawna – caravaningu.

Atrakcje

Rzymska architektura

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem Rzymskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Włoch z dala od codziennych problemów.

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

5 899 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Camp
2023

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

Marta Dzikowska tel. 669 814 102

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone