Rzym, z jego magicznym połączeniem antycznych ruin i barokowego przepychu, jest miastem, które żyje swoją wielowiekową historią. Majestatyczne Koloseum, będące symbolem rzymskiej potęgi, wraz z eleganckim Panteonem, stanowią serce antycznego dziedzictwa miasta. Forum Romanum, z jego rozległymi ruinami, opowiada historię dawnego imperium. Barokowe kościoły i renesansowe pałace dodają miastu arystokratycznego wdzięku, a Watykan z Bazyliką Świętego Piotra i malowniczą Kaplicą Sykstyńską to prawdziwe arcydzieła architektury i sztuki. Spacerując po urokliwych uliczkach Rzymu, można poczuć pulsującą historię na każdym kroku.
Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.
Nasze warsztaty w Founders Camp to nie tylko szkolenia, ale prawdziwe spotkania umysłów, gdzie doświadczeni liderzy biznesu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To interaktywne, dynamiczne sesje, które stymulują do myślenia, inspirują do działania i otwierają nowe horyzonty. Uczestnicy mogą spodziewać się zarówno intensywnej nauki, jak i angażujących dyskusji, które pomagają w rozwoju osobistym i zawodowym.
Uczestnicy Founders Camp będą zakwaterowani w komfortowym, czterogwiazdkowym hotelu, który oferuje wysoki standard pobytu. Hotel został wybrany z myślą o zapewnieniu spokoju i wygody, niezbędnych po pełnych wrażeń dniach.
Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Z naszej strony oferujemy pomoc w logistyce np. poprzez łączenie Was w pary.
W cenie otrzymujesz śniadania oraz lunche pomiędzy sesjami warsztatowymi.
Przed każdym wyjazdem powstaje dedykowana grupa na WhatsApp, na której są wszyscy uczestnicy wyjazdu. Takie rozwiązanie pozwala na zapoznanie się z uczestnikami jeszcze przed rozpoczęciem campu.
Standardem naszych campów są pokoje dwuosobowe. Istnieje jednak możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego.
Jeździmy w gronie około 20 osób, wśród których znajdziesz przedsiębiorców z różnych branż, m.in. digital, SaaS, e-commerce oraz IT. Kameralny charakter naszych wyjazdów znacznie umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, dzielenie się doświadczeniem oraz szukanie rozwiązań na palące problemy w firmie w oparciu o zaufanie między uczestnikami wyjazdu.
Jasne! Skontaktuj się z nami, ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie formę rozliczania.
Aleksander Cierniewski, z wieloletnim doświadczeniem jako COO w Semcore, słynie z umiejętności łączenia biznesu i operacyjnej doskonałości. Jego 11-letnia kariera w Semcore ukształtowała go w eksperta od skutecznych strategii.
Z kolei Krzysiek Stola, obecny CEO w agencji BlueOwl, znany jest ze swojej pasji do e-commerce oraz innowacji. Jego podejście do biznesu odzwierciedla dążenie do wyjątkowości, co czyni go mistrzem w kreowaniu unikalnych rozwiązań biznesowych.
Wszystko zaczyna się w maju 2021, gdy Krzysiek i Aleksander wspólnie wyruszają na Founders Camp. Już w trakcie trasy do Jastarni zdają sobie sprawę, że nadają na tych samych biznesowych falach. Pobyt na Campie tylko ich w tym umacnia. Od tego momentu pozostają w stałym kontakcie.
Jest styczeń 2024. Krzysiek i Aleksander od pamiętnego Founders Camp odbyli setki rozmów na gruncie zawodowym i prywatnym. W końcu pada konkretna propozycja. Aleksander zostaje CEO spółki, której jednym ze współwłaścicieli jest Krzysiek – Automation First Business.
Od tej pory współpraca Krzyśka i Aleksandra wchodzi na kolejny poziom.
Przypadek Krzyśka i Aleksandra doskonale ilustruje, jak silnym katalizatorem wartościowych połączeń jest Founders Camp. Mimo upływu kilku lat, siła zbudowanych relacji między nimi była wystarczająca, aby dziś wspólnie budowali firmę.
Franciszek Georgiew jest właścicielem holdingu XXII Ventures, obejmującego firmy Tigers, Huqiao oraz Automation House. Jako dynamiczny przedsiębiorca, koncentruje się na budowaniu międzynarodowego holdingu i dzieleniu się wiedzą z innymi. Jego sukces opiera się na stawianiu ambitnych celów, jasnej strategii i silnej kulturze organizacyjnej, a także na dbałości o własne zdrowie i wytrzymałość, co pozwala mu na intensywną pracę. Prywatnie, interesuje się historią starożytną, psychologią i rozwojem technologii na świecie. Jest również hobbystycznym konsultantem biznesowym.
Co-founder OKR Poland.
Od ponad 20 lat pomaga zarządom firm w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji i USA skutecznie budować i wdrażać strategie.
W swojej pracy używa między innymi metody OKR (Objectives measured by Key Results), którą wdrożyła w 18 organizacjach. Pracowała z firmami z branży IT (software production), produkcyjnej, logistycznej, lotniczej, medycznej, ecommerce, produkcji gier, usługowej, bankowej, jednostek samorządowych. Skala firm od 50 do kilku tysięcy osób. Liderka transformacji w kilku organizacjach, budowała i prowadziła zespoły, pracuje z liderami i zespołami w procesie transformacji.
Jest przedsiębiorczynią, mentorką, prowadzi warsztaty, uczy na studiach podyplomowych, prowadzi live’y kawa z OKRami, pisze artykuły, dzieli się doświadczeniem na konferencjach w USA i Europie.
Naprawdę kocha to, co robi i chciałaby, aby każdy founder budował takie firmy, które dają mu szczęście oraz wolność. Najbliższym jej celem jest zbudowanie silnej stabilnej firmy konsultingowej, która realnie pomaga, a nie tylko mądrze gada.
Prezes Zarządu Audioteka.cz, VP Executive Director Audioteka Group.
Dołączył do Audioteki w 2015 roku by zbudować w spółce dział Publishingu i Licencingu. Od 2016 r. członek Zarządu i Chief Content Officer, od 08.2021 r do 11.2023 – prezes zarządu Audioteka S.A. Od grudnia 2020 r. prezes zarządu spółki zależnej Audioteka.cz, od marca 2021 r. członek zarządu spółki zależnej Audioteka LT.
Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie także wykładowca na studiach podyplomowych na Wydziale Dziennikarstwa Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW.
Zawodowo pasjonat łączenia kultury z nowymi technologami. Prywatnie – miłośnik podróży, motocyklista, a od niedawna – caravaningu.
Marcin Kubik jest doświadczonym profesjonalistą z ponad 13-letnim stażem na rynku nieruchomości. Jako założyciel Dwell Properties, butiku dedykowanego dla ambitnych inwestorów nieruchomościowych, oraz Expandeo, innowacyjnego marketplace’u dla sektora lokali usługowych, Marcin nieustannie dąży do rewolucjonizowania branży retailowej. Jego wizja stworzenia zrównoważonego ekosystemu w branży jest odpowiedzią na potrzeby miast przyszłości – aby były one nie tylko piękniejsze, ale również bardziej przyjazne mieszkańcom.
Jest współzałożycielem firmy Predica zajmującej się konsultingiem IT w obszarze technologii Microsoftu. Po sprzedaży firmy, której obroty wynosiły wówczas 100mln rocznie, pracuje dziś jako lider projektów strategicznych w SoftwareOne jak również jako członek rady nadzorczej oraz inwestor i w start-up’ie Tedee, zajmującym się smart lockami.
Zaczynał swoją ponad 15 letnia karierę zaczynając od bycia .NET developerem, później architektem systemów IT, wkrótce przeniosł się również do roli kierownika projektów. Dalej, po pomyślnym rozwinięciu relacji z głównymi klientami w Polsce, UE, USA i na Bliskim Wschodzie, zdecydował, że nadszedł czas, aby skupić się na budowaniu „wnętrza” firmy – szkieletu operacyjnego – ponieważ dalszy rozwój firmy byłby ograniczony z powodu niejasnych procesów operacyjnych typowych dla małych i średnich firm. Wtedy właśnie został liderem procesów biznesowych i operacyjnych – COO. W tej roli wykorzystywał swoje doświadczenie IT i metodę realizacji projektów, aby stopniowo budować wzajemnie powiązane procesy obejmujące wszystkie zespoły, zarówno specyficzne dla biznesu, jak i funkcje wspierające (HR, finanse, IT, marketing), uzupełniając je wewnętrznym zestawem rozwiązań IT.
Wreszcie, po ustabilizowaniu funkcji i zbudowaniu zespołów i ich liderów, delegował wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem i działał jako lider i mentor dla innych stanowisk na poziomie C, stając się członkiem zarządu. Taka podróż pozwoliła Pawłowi wraz z innymi współzałożycielami zbudować firmę i realizować jej roczne plany biznesowe z 30-60% wzrostem rok do roku w ciągu ostatnich 6 lat.
Obecnie doradza spółkom technologicznym w rozwoju, współpracując z założycielami oraz zarządami firm w obszarach strategii wzrostu, exitów, leadershipu, sprzedaży b2b oraz negocjacji.
Do początku 2023, przez 7 lat budował Netguru – spółkę wspierającą startupy, scaleupy i korporacje w procesie akceleracji cyfrowej, tworząc produkty digitalowe. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami, takimi jak UBS, Merck, Volkswagen, IKEA, Keller Williams, ale również z szybko rozwijającymi się innowatorami, takimi jak Solaris, Babbel czy Temi.
Dołączył do firmy w 2016 roku i kierował nią przez czas dynamicznego, 10-krotnego wzrostu przychodów i zysków oraz 6-krotnego wzrostu liczby współpracowników, najpierw jako COO przez 2 lata, a następnie przez 4 lata jako CEO.
Przed dołączeniem do Netguru, współtworzył islandzko-amerykański startup technologiczny Videntifier, który komercjalizował produkty oparte na opatentowanej technologii rozpoznawania wideo i zdjęć na ogromną skalę. Firma początkowo świadczyła produkty i usługi na rynku B2G, mając klientów takich jak Interpol, FBI czy DHS, a później rozszerzyła swoją działalność, wspierając duże firmy technologiczne. Jako COO przyczynił się do pozyskania finansowania (rundy Serie A i B), osiągnięcia rentowności i finalnego przejęcia przez Facebook (Meta).
Na początku swojej kariery pracował w Indiach, wspierając firmę Dewinter Opticals zajmującą się tworzeniem mikroskopów i oprogramowania do analizy obrazu mikroskopowego w rolach biznesowych.