15-18 MARZEC 2023
ZIELENIEC

Rutyny w organizacji: eliminacja dystraktorów

Wyjątkowy wyjazd dla 30 founderów przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Przyznajmy szczerze – każdy z nas prędzej czy później natrafia na mur rutyny. Ale!

My wiemy, jak go burzyć.

.

Dlatego motywem przewodnim campu w Zieleńcu jest eliminacja dystraktorów. Mało kto wie jednak, że równie ważny jak praca nad radzeniem sobie z rutyną w organizacji, jest branżowy networking. Idea Founders Camp pozwala łączyć wszystkie te elementy, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.

Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię dla automatyzacji procesów
w Twojej firmie.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z naturą. To właśnie wśród magicznej aury zimowych stoków w Zieleńcu odpoczywamy, aby później wracać i wznosić swoją firmę na nieznane dotąd wyżyny!

Dlaczego warto?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział 29 innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Praktyczne warsztaty

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej z zakresu automatyzacji procesów w firmie w celu usprawnienia działań. Poznasz również narzędzia i sposoby, pozwalające na budowę strategii organizacji skupionej na zwiększaniu zysków.

Dla kogo?

Dla organizacji przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą zbudować skuteczną strategię generującą konkretne zyski
w organizacji

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Warsztaty

Jakub Dwernicki

Jakub Dwernicki zarządza holdingiem realizującym 77 mln złotych zysku rocznie! R22 to grupa spółek wyspecjalizowanych w hostingu oraz narzędziach wspierających ecommerce. Jakub Dwerincki odpowiada za holistyczną strategię grupy oraz szereg inwestycji i akwizycji zarówno na rynku Polskim jak chociażby Zenbox ale też poza jej granicami.

Paweł Sieczkiwicz

Paweł Sieczkiewicz jest jednym z założycieli Telemedico firmy, która wyspecjalizowała się w sektorze usług telemedycznych. W swojej karierze znalazł się aż dwukrotnie w Fobes 30 under 30, na prestiżowej liście młodych przedsiębiorców. Dwukrotny mistrz w kickboxing, od młodości interesuje się sztukami walki i sportem. Zespół Telemedico dynamicznie się rozwija i już teraz liczy ponad 100 osób na swoim pokładzie, firma pozyskała ostatnio 25 MLN na dalszy rozwój w Europie i Ameryce Południowej.

Mateusz Sobieraj

Jako inwestor pomaga markom skalować ich biznes w internecie, a jako doradca pomaga liderom i organizacjom pracować mądrzej, wydajniej i zdrowiej. Zbudował adCookie – jedną z najlepiej ocenianych agencji digital marketingu w Polsce wg. raportu MMP. adCookie to 50 ekspertów ze wszystkich obszarów digital marketingu, którzy pomogli ponad 100 markom, wyskalować ich biznes na 12 rynkach na świecie. Inwestor i doradca strategiczny w DreamGo, jednym z czołowych, ekskluzywnych biur podróży w Polsce, które otrzymało tytuł Luksusowa Marka Roku. Inwestor w Pora Na Pola – internetowy targ naturalnej żywności z dostawą do 60 miast w Polsce. Członek Entrepreneurs’ Organization – największej światowej organizacji przedsiębiorców o skali powyżej 1 mln USD revenue.

Maciej Greń

Zajmuje się rozwojem firm typu Software House od 15 lat. Najpierw jako dyrektor operacyjny oraz udziałowiec w Goyello (później kupione przez Aspire), następnie jako udziałowiec oraz Head of Business Development w firmie Scalac, później jako Broker Projektów w Divante. Obecnie wdraża strategie w firmach przy użyciu Amazon 6-pager oraz OKR’s. Pracuje nad nad rozwojem firm od kilkunastu osób do ponad 100, określaniu strategii, zasady pracy między działami, procedur i procesów, strategii rozwoju biznesu.

W programie

Maciej Greń - warsztaty

Od strategii do OKR’s - jak to ugryźć na przykładzie firm typu Software Agency/Software House

Agenda:

Atrakcje

Wyjazd na stok w Zieleńcu

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z naturą. To właśnie wśród magicznej aury zimowych stoków w Zieleńcu odpoczywamy, aby później wracać i wznosić swoją firmę na nieznane dotąd wyżyny!

Szlaki górskie

Eklektryzujące krajobrazy Zieleńca pozwalają na reset i odcięcie się od codziennych problemów. Obok znajdują się wyjątkowo 3 pasma górskie – Pieniny, Beskid Sądecki i Gorce, które uznawane są za jedne z najpiękniejszych regionów w Polsce!

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

3 399 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl

Founders Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone