18-21 MAJ 2023
WIEDEŃ

Grillowanie foundera

Wyjątkowy wyjazd dla 25 founderów przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Zmagasz się z wyzwaniem, które spędza Ci sen z powiek? Weź udział w grillowaniu foundera, gdzie na tapet bierzemy Twoje wyzwanie (spokojna głowa, anonimowo!) i w grupie 24 innych fonderów oraz mentorów zastanawiamy się nad ścieżkami realnych rozwiązań. Tam, gdzie wszystkie narzędzia zawiodły, branżowy networking jest kluczem i właśnie to jest motywem przewodnim campu w Wiedniu.

Idea Founders Camp pozwala łączyć wszystkie te elementy, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.

Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię dla automatyzacji procesów
w Twojej firmie.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem wiedeńskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Austrii z dala od codziennych problemów.

Dlaczego warto?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział 24 innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Praktyczne warsztaty

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej. Warsztaty poprowadzą eksperci z branży, którzy podzielą się z Tobą wieloletnim doświadczeniem z zakresu budowania zyskownych strategii biznesowych.

Dla kogo?

Dla organizacji przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą zbudować skuteczną strategię generującą konkretne zyski
w organizacji

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Warsztaty

Jan Kamiński

Co-Founder i CSO w Applover, ponad 140 osobowej agencji digitalowej (full stack digital agency). W 2020 i 2021 r. Applover znalazł się w głównej kategorii Technology Fast 50 rankingu Deloitte jako jedna z najszybciej rosnących Spółek w regionie. Applover został wyróżniony w rankingu FT1000 w 2023. Finalista Forbes 25 under 25 w 2018 roku. Entuzjasta startupów. Uważa, że budowanie długotrwałych relacji biznesowych jest kluczem do sukcesu.

Mateusz Paprocki

Ekspert metodyki OKR Od 5 lat odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii z użyciem metodyki OKR w liczącym ponad 100 osób Software House Neoteric. Prowadził konsultacje dla startupów biorących udział w akceleracji PolandPrize. Jego specjalnością jest szybka identyfikacja problemów i potencjalnych rozwiązań, osiągana dzięki doświadczeniu z tworzenia zespołów w wielu obszarach firmy (m.in. finanse, marketing, sprzedaż). Servant-leader, skupiony na wspieraniu i podnoszeniu kompetencji liderów.

Jakub Jeziorny

Chief Operating Officer i członek Zarządu Grupy Blix (dawniej „Qpony”). Poprowadził startup do wzrostu użytkowników x30 i od 4 mln do 30 mln przychodu. Z pivotem po drodze. Od 12 lat zawodowo zajmuje się skalowaniem organizacji, digitalem, growth, zarządzaniem produktami i budową zespołów (nie tylko produktowych).

Achievements unlocked: Deloitte Fast 50 CEE (x2), FT1000 (x2), Forbes, Puls Biznesu

Tomasz Woźniak

CEO & Partner w Future Mind. Założył firmę w 2008 roku i konsekwentnie zarządza nią oraz aktywnie uczestniczy w projektach klientów, skupiając się na walidacji modeli biznesowych  i planowaniu strategicznym. Jest też wykładowcą na uczelniach wyższych,  między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Pełni również  funkcję członka rady nadzorczej notowanej na GPW Digitree Group S.A. 

Atrakcje

Wiedeńska architektura

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem wiedeńskiej architektury, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Austrii z dala od codziennych problemów.

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

5 999 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl

Founders Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone