22-25 WRZEŚNIA 2022
ZAKOPANE/KOŚCIELISKO

Founders Trip Tatry

Poczuj prawdziwą moc networkingu, budując relacje w magicznych Tatrach.

Founders Trip w Tatrach

Termin wyjazdu: 22-25 września 2022

Grupa: 15 osób

Zakwaterowanie: pensjonat

Mówi się, że Tatry to takie nasze polskie Alpy. Stanowią najwyższe szczyty w Polsce i jednocześnie jedyną część Karpat, którą charakteryzuje alpejski, piętrowy układ górskiej roślinności.

Ich potęga zachwyca oraz inspiruje, oferując wolność ducha wśród zapierających dech w piersiach rozległych krajobrazów dzikich lasów. W realizacji celów obcowanie z górami ma szczególne znaczenie.

Podczas codziennej wędrówki hartujesz ducha walki, nie porzucając powziętych szlaków, jednocześnie kierując wzrok ponad horyzont i skupiając się na osiąganiu własnych celów.

Aktywny wypoczynek

Codzienne łączenie życia zawodowego z prywatnym, w tym liczne obowiązki związane z rolą przedsiębiorcy, mogą być przytłaczające. Founders Trip to #reset. Złap wiatr w żagle, aktywnie wypoczywając na tle szczytów Tatr w otoczeniu ludzi o podobnym mindsecie.

Gwarantujemy Ci, że wrócisz zainspirowany z dawką konkretnej wiedzy, którą będziesz chciał od razu wprowadzić w życie, aktualizując strategię i procesy w swojej firmie.

Wieczorne biznesowe pogawędki przy piwku, winie lub soku

To, co buduje niezwykłą atmosferę i networking na Founders Trip to właśnie te momenty, kiedy na luzie wymieniamy się doświadczeniem przy piwku, winie lub soku.

Wieczorne pogawędki bez zbędnego flexu pozwalają nam po prostu być sobą i czuć się swobodnie wśród swoich. W gronie founderów bierzemy na tapet biznesowe case-y, wzajemnie sobie pomagamy, starając się rozwiązywać problemy czasami biznesowe, a czasami paradoksalnie prywatne.

Reguły są jasne — co zdarzyło się na Founders Trip, zostaje na Founders Trip 😉

Małe grupy 12-15 osób

Na czele każdej grupy stoi lider. Podczas warsztatów podzielą się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem eksperci z branży softwarehouse, digital i SasS, wskazując optymalne metody i kierunki rozwoju Twojej firmy.

W kameralnym gronie grupy 12-15 osób uzyskasz praktyczną dawkę wiedzy w modelu uczeń-mistrz. Nie ma nic bardziej cennego, niż wartościowo spędzony czas w gronie osób o zbieżnych poglądach i celach.

Psychika

Oprócz rozwoju jednostki uznajemy relacje z innymi za niezbędny element dobrze prosperującej organizacji. Networking pozwala na dynamiczny rozwój osobowości foundera, który czerpie wiedzę bezpośrednio od innych przedsiębiorców.

Intensywny charakter warsztatów w połączeniu z aktywnym wypoczynkiem oferuje znalezienie spokoju psychicznego oraz odkrycie drzemiących pokładów sił i motywacji w każdym liderze.

Minimalizm cyfrowy

Technologia zrewolucjonizowała nasze życie do tego stopnia, że czujemy #anxiety, gdy w nie mamy pod ręką smartfona.

Najwyższy czas zerwać z tym wyniszczającym przyzwyczajeniem. W Founders Camp stawiamy na detoks cyfrowy, w czasie którego skupiamy myśli i zaglądamy do wnętrza głowy foundera, aby szukać tam rozwiązań, o których nie ma pojęcia nawet wujek Google.

To właśnie #intuicja otwiera nam drogę po więcej, a jeśli nauczymy się jej słuchać, będziemy w stanie z łatwością przekuwać idee w rzeczywistość.

Wróć wypoczęty i z nową siłą

Spokojna głowa to spokojne życie. Niby banał, a jednak z wielkim przesłaniem. Nie ma nic bardziej jednoznacznego jak fakt, że wypoczęty umysł jest w stanie przenosić góry.

Co więcej — nawet je zdobywać! Gotów do podjęcia działania? Stań się częścią niesamowitej społeczności aspirujących founderów, którzy łamią schematy, kierując się zasadą #thinkoutsidethebox!

Nasz punkt wypadowy​

Codzienne łączenie życia zawodowego z prywatnym, w tym liczne obowiązki związane z rolą przedsiębiorcy, mogą być przytłaczające. Founders Trip to #reset. Złap wiatr w żagle, aktywnie wypoczywając na tle szczytów Tatr w otoczeniu ludzi o podobnym mindsecie.

Gwarantujemy Ci, że wrócisz zainspirowany z dawką konkretnej wiedzy, którą będziesz chciał od razu wprowadzić w życie, aktualizując strategię i procesy w swojej firmie.

Plan wycieczki

Wszystkie nasze wędrówki planowane są przez doświadczonych przewodników, którzy na bieżąco monitorują prognozy i warunki pogodowe, więc finalna trasa zawsze będzie odpowiednio dopasowana!

Czwartek

18:00

Zakwaterowanie i kolacja

Piątek

08:00

Śniadanie

09:00

Zbiórka i wędrówka od wejścia do Doliny Strążyskiej, przez Sarnią Skałę, Dolinę Białego, Ścieżkę pod Reglami i Dolinę Strążyską (3-4h, 8,5km, 550 m podejścia)

Sobota

06:00

Śniadanie

07:00

Zbiórka i wędrówka przez Dolinę Małej Łąki, Grzybowiec, Giewont, Kondracką Przełęcz, Wielk Polanę Młołącką i powrót do Doliny Małej Łąki (6-7h, 12km, 1050 m podejścia)

Niedziela

08:00

Śniadanie i wykwaterowanie

Dołącz do nas!

1 699 zł

Co zawiera cena?

14 stycznia cena biletów wzrasta o 500 zł!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary.

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Trip

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

camp@marketingibiznes.pl

503 934 638

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone