3-6 LISTOPADA 2022
SIEDLCE

Automatyzacja procesów i strategia firmy

Wyjątkowy wyjazd dla 30 founderów przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Za sukcesem każdej prosperującej firmy stoją procesy. Automatyzacja działań jest kluczem do zwiększenia wydajności pracy oraz zakresu świadczonych usług. Jednak mało kto wie, że równie ważny jak praca nad strategią firmy, jest branżowy networking.


Idea Founders Camp pozwala łączyć wszystkie te elementy, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.


Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię dla automatyzacji procesów
w Twojej firmie.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z naturą. To właśnie wśród kojącej zieleni lasów odpoczywamy, aby później wracać zmotywowanym i wznosić swoją firmę na nieznane dotąd wyżyny!

Dlaczego warto?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział 29 innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Praktyczne warsztaty

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej z zakresu automatyzacji procesów w firmie w celu usprawnienia działań. Poznasz również narzędzia i sposoby, pozwalające na budowę strategii organizacji skupionej na zwiększaniu zysków.

Dla kogo?

Dla organizacji przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą zbudować skuteczną strategię generującą konkretne zyski
w organizacji

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Warsztaty

Marta Borkowska

Marta Borkowska, CEO i Founderka Mangrove, mentorka Zarządów i Founderów, trenerka kompetencji menedżerskich. Wierzy, że nie trzeba wybierać pomiędzy firmą skuteczną i etyczną. Od 15 lat wspiera biznesy w skalowaniu, ustalaniu priorytetów, określaniu ról i wprowadzaniu działających procesów.

Jakub Dwernicki

Jakub Dwernicki zarządza holdingiem realizującym 77 mln złotych zysku rocznie. R22 to grupa spółek wyspecjalizowanych w hostingu oraz narzędziach wspierających ecommerce. Odpowiada za holistyczną strategię grupy oraz szereg inwestycji i akwizycji zarówno na rynku Polskim jak chociażby Zenbox ale też poza jej granicami.

Jakub Żelazny

Jakub Żelazny

Programista, który lubi łączyć różne dziedziny w jedną całość. Pasjonat dobrego UX i UI. Wierzy, że źródłem błędów są słabe systemy, a nie ludzie. Dla klientów buduje automatyzacje oraz narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Zafiksowany na punkcie automatyzacji oraz optymalizacji swojego czasu i produktywności. W wolnych chwilach tworzy muzykę, czyta książki i buduje własne projekty.

Info na temat kolejnego prelegenta wkrótce

W programie

Warsztaty Marty Borkowskiej

Gdy zaczynasz budować firmę, która ma już kilkudziesięciu pracowników, wiesz, że nie da się nią zarządzać w płaskiej strukturze. Właśnie to jest motywem przewodnim. Budowanie struktury, zarządzanie miernikami i celami dla mangerów oraz to co Ty jako founder możesz zrobić dla managerów aby ułatwić im osiąganie celów, które wspólnie wyznaczycie.

Agenda:

Sesja Q&A Jakuba Dwernickiego

Agenda:

Warsztaty Jakuba Żelaznego

Celem warsztatu jest zdobycie przez uczestników z podstawowej wiedzy i umiejętności przydatnych w automatyzacji codziennych zadań.

Agenda:

Hotel Hetman

Hotel Hetman

Hotel blisko natury

Konferencja odbędzie się w nowoczesnym „Hotelu Hetman”, położonym nad 40-hekatorym akwenem wodnym, malowniczym Zalewem Siedleckim.

Nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na panoramę miasta pozwolą na wygodne prowadzenie warsztatów, a przestronne i wygodne pokoje gwarantują pobyt w doskonałych warunkach.

Hotel Hetman
Hotel Hetman
Zalew Siedlecki

Atrakcje

Warsztaty barmańskie

Fuzja smaków potrafi zaskoczyć niejedną inspiracją, a szczególnie wtedy, gdy działa profesjonalista. Program wyjazdu uwzględnia kreatywne warsztaty barmańskie, które pozwolą oderwać się od spraw dnia codziennego, aktywnie pobudzając do działania i jednocześnie relaksując.

Sauna

W cenie noclegu otrzymasz nieograniczony dostęp do sauny. To idealny sposób wieczorny relaks po intensywnych warsztatach w ciągu dnia.

Sauna
Automatyzacja procesów i strategia firmy

Zalew Siedlecki

Kontakt z naturą pozwoli wyciszyć Twój umysł i naładuje pozytywnym doświadczeniem, pozwalając po prostu cieszyć się chwilą.

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

3 399 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

Patronat technologiczny

dostawca domen LH.PL

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

503 934 638

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone