25-28 SIERPNIA 2022
BUDAPESZT

Zbuduj firmę niezależną od roli foundera

Wyjątkowy wyjazd dla 30 founderów przekraczających 1 milion przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Wielu z nas buduje swoje firmy, ale ilu już dziś mogłoby wyjechać na miesięczne wakacje i firma dalej mogłaby funkcjonować nie mówiąc o tym aby w tym czasie się rozwijała? Często nagłe sytuacje jak choroba, gorszy czas prywatny stawiają firmy w niecodziennej sytuacji, muszą zmierzyć się z funkcjonowaniem bez swojej głowy.

Wiedza

Umówmy się – nie jedziemy tam dla przyjemności. No dobra, jedziemy – ale! Podczas pobytu w Budapeszcie nie zmarnujemy ani chwili. Wyciśniemy w 100% każdą sekundę przeznaczoną na rozwój, szkolenia i warsztaty.

Networking

Wspaniali, niepowtarzalni ludzie posiadający ugruntowaną wiedzę i doświadczenia w zakresie prowadzenia firmy, to paliwo rakietowe naszego wyjazdu. Obiecujemy Ci – z nami nie tylko nie będziesz się nudził, zawrzesz tu znajomości, które będą owocowały w Twoim biznesie przez długie lata. 

Relaks

Odetchnij i zagłęb się w wyjątkową architekturę Budapesztu. Poświęć uwagę pysznej kuchni i ładuj baterie podczas rejsu po Dunaju.

Dlaczego warto?

Networking

Nie będziesz tutaj jedynym przedsiębiorcą - czeka Cię wartościowy networking z innymi uczestnikami wyjazdu. Będziesz mógł wymieniać się swoim doświadczeniem i wiedzą, oraz zainspirować się pomysłami innych.

Praktyczne warsztaty

Ten Camp pozwoli Ci świadomie budować procesy w firmie tak, aby Twoje zyski urosły poprzez skalowanie. Możesz również liczyć na wiedzę, która pozwoli realizować zadania Twojej firmy szybciej, efektywniej i bez Twojego zaangażowania.

Dla kogo?

Dla firm, które przekraczają 1mln przychodu rocznie i zatrudniają przynajmniej kilku pracowników.

Dla organizacji, które chcą usprawnić swoje działanie bo czują, że coś je blokują.

Dla founderów, którzy chcą przebywać z ludźmi takimi samymi jak oni, o podobnym mindsecie.

Warsztaty

Marcin Łaskawski

Profesjonalny menedżer z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie znaczącego wzrostu wartości przedsiębiorstw (transakcje inwestycyjne przekraczające 1 MLD EURO), inwestor.
Ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie strategii rozwoju, zarządzania, analizy i planowania, transformacji, optymalizacji systemów działania przedsiębiorstw i zarządzania projektami, zdobyte w szeregu organizacji na stanowiskach managerskich (międzynarodowy konsulting, korporacje, szybko rosnące organizacje). Obecnie CEO Divante (w ciągu 4 lat ponad 4 krotne zwiększenie skali organizacji przy stałym zwiększaniu rentowności).

Karol Popa

Karol Popa jest certyfikowanym coachem metody Scaling Up pomagającej średniej wielkości firmom tworzyć mechanizmy przewidywalnego wzrostu biznesu.

 

Karol jest również udziałowcem i byłym członkiem zarządu firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania omnichannel contact center w modelu SaaS. Wcześniej przez ponad 15 lat pracował jako strateg dla  marek Orange, P&G, ING, Castorama, Fiat, Samsung, Prudential, HBO czy EY. Jego rolą było pomaganie klientom w tworzeniu strategii komunikacji dla ich produktów i usług. Karol brał udział w tworzeniu kampanii reklamowych nagrodzonych statuetkami EFFIE i KTR.

Atmosfera

Gdy jeżdżą sami przedsiębiorcy, atmosfera jest wyjątkowa. Ludzie o takim samym mindsecie, podobnych wartościach i nadrzędnym celu – budowaniu firmy, która daje wolność i szczęście dla foundera i jego najbliższych. Prócz wartości merytorycznej jaką niesie Founders Camp, dzięki jego magicznej atmosferze wyjedziesz przepełniony, bądź przepełniona toną inspiracji i przede wszystkim wypoczniesz! Przy dynamicznie rozwijających się organizacjach, nie masz czas na spotkania, nie masz czasu na odpoczynek, a my chcemy Ci zagwarantować i jedno i drugie. Głęboko wierzymy, że tylko spełnieni i wypoczęci przedsiębiorcy są wstanie zdobywać ŚWIAT.

W programie

Warsztaty Marcina Łaskawskiego

Agenda:

Warsztaty Karola Popy

Agenda:

Scaling Up to system stworzony na Uniwersytecie MIT, którego celem jest budowanie mechanizmów przewidywalnego wzrostu biznesu dla firm zatrudniających od 100 do kilku tysięcy pracowników. Cały system jest skonstruowany z myślą o tym, aby każdy, począwszy od pracowników liniowych, a kończąc na kadrze kierowniczej był skoncentrowany na wspólnym celu budowania wzrostu firmy.

Scaling-Up operuje na czterech kluczowych dla wzrostu firmy obszarach: Ludziach / Strategii / Realizacji / Cash Flow.
Metodologia obejmuje szereg narzędzi, w tym znany na całym świecie jednostronicowy Plan Strategiczny (OPSP) oraz tzw. listę nawyków Rockefellera, z których skorzystało ponad 40 000 firm z powodzeniem skalując biznes od 10M$ do 100M$ i nawet 1B$.

Rozmowy 1:1

Bartosz Ferenc

Seryjny przedsiębiorca będący udziałowcem projektów, które odniosły sukces na dużą skalę. Współwłaściciel jednego z największych sklepów internetowych z materacami, najpopularniejszego w Polsce oprogramowania SaaS do sprzedaży online dla branży poligraficznej oraz właściciel Agencji.com – holistycznej agencji wzrostu sprzedaży dedykowanej e-commerce oraz startupom.

Aktualnie większość swoich sił koncentruje na rozwoju Sembot.com – projektu o globalnych aspiracjach, który pozwala na automatyzację prowadzenia kampanii internetowych przez agencje performance i sklepy internetowe.

Bartosz Ferenc wystąpi w trakcie Founders Camp z prelekcją oraz będzie można z nim porozmawiać 1:1.

Tomasz Plata

VP i Co-Founder w Autenti. Jest przedsiębiorcą, pasjonatem marketingu produktowego i nowych mediów. Z wykształcenia ekonomista, w tym absolwent studiów MBA, przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w RMF FM, Radiu Eska i Grupie Onet. W latach 2008 – 2013 jako dyrektor działu online w TVN SA kreował strategię spółki w obszarze online oraz odpowiadał za jej realizację. Jest twórcą platformy wideo player.pl oraz kilkudziesięciu serwisów internetowych.
W Autenti odpowiada za marketing, sprzedaż oraz rozwój biznesu.

Tomasz Plata wystąpi z prelekcją na temat budowania wewnątrz organizacji innowacji. Z Tomaszem będzie można w trakcje Founders Camp porozmawiać na tematy:

Hotel Expo Congress

Hotel

Expo Congress Hotel usytuowany jest w zielonej części Budapesztu. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny i centrum fitness.

Atrakcje

Spływ kajakowy

Jedna z najbardziej malowniczych tras, wspaniałe warunki i… rywalizacja. Zwycięzca wygra atrakcyjną nagrodę.

Agenda

Dzień pierwszy

17:00

Przybycie na miejsce

19:00 - 20:00

Kolacja

20:00 - 23:00

Founders Beer - omawiamy w luźnej atmosferze nasze firmy

parliament-1440679_960_720

Dzień drugi

10:00 - 14:00

Warsztaty z Karolem

14:00 - 15:00

Obiad

15:30 - 17:30

Warsztaty z Marcinem

17:30 - 19:00

Kolacja

20:00 - 23:00

Founders Beer - omawiamy w luźnej atmosferze nasze firmy

tourist-attraction-111329_960_720

Dzień trzeci

8:00 - 10:00

Śniadanie

10:00 - 18:00

Wycieczka po Budapeszcie

18:00 - 20:00

Kolacja

20:00

Nocny rejs po Dunaju

budapest-2043113_960_720

Dzień czwarty

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00

Rozstajemy się i rozjeżdżamy

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Gdy jechałem na pierwszy Founders Camp, byliśmy chwilę po zarejestrowaniu nowej spółki, a ja stawiałem pierwsze kroki jako startupowiec. Dziś po kilku edycjach, na których byłem, pozyskanych klientach, relacjach a także dzięki wiedzy uzyskanej na campach HearMe, nasz startup jest na coraz lepszej drodze do 1 miliona euro ARR

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Każdy wyjazd zwraca mi się kilkukrotnie jeszcze podczas samego jego trwania. Osoby, które tu poznałem budują dla mnie aplikacje, stają się moimi partnerami biznesowymi czy są po prostu przyjacielami, z którymi spotykamy się regularnie poza samymi Campami. Na pewno warto.

Grzegorz Michna

Tylu przedsiębiorców na jeden metr kwadratowy z tak wspaniałym mindsetem nie znajdziecie nigdzie indziej, warto jeździć, warto budować razem swoje firmy.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Na co dzień buduje softwarehouse, ale nie zamykam się na przedstawicieli innych biznesów. Founders Camp jest wspaniałą okazją do wspólnego obcowania ze sobą, rozwiązywania wspólnych problemów i poczucie „ja też tak mam, fajnie, że jest nas więcej”. Pierwszy raz pojechałem na Founders Camp w 2022r, na pewno nie ostatni. Dziękuję organizatorom za bardzo dobrą organizację, a mentorom, którzy byli za wsparcie i pokazanie kolejnych kroków. Zarządzając ponad 60 osobowym zespołem wyzwań mam coraz więcej, dobrze, że jest taka inicjatywa jak Founders Camp.

Robert Juszczyk

Founders Camp w social mediach

Rejestracja

Cena biletu

4 299 zł

netto

Co zawiera cena?

Sprzedane bilety: 34 z 70 miejsc.

15 lutego cena biletów wzrasta o 200 zł!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Patronat medialny

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Cyfro Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

camp@marketingibiznes.pl

518 217 052

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone