28 WRZEŚNIA-1 PAŹDZIERNIKA 2023
PRAGA

Delegowanie i budowanie procesów

Wyjątkowy wyjazd dla 30 founderów przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie

Idea Founders Camp

Za sukcesem każdej prosperującej firmy stoją procesy. Umiejętne delegowanie zadań jest kluczem do zwiększenia wydajności pracy. Jednak mało kto wie, że równie ważny na ścieżce foundera i samorozwoju jest branżowy networking.

 

Idea Founders Camp pozwala łączyć wszystkie te elementy, tworząc środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń z innnymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami.

 

Razem budujemy biznesowy ekosystem,

który wspiera powstawanie nowych inicjatyw oraz rozwój połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Wiedza

Paliwem napędowym naszych wyjazdów jest konkretna dawka biznesowej wiedzy od ekspertów z branży. Weź udział w Founders Camp, a po wyjeździe wdrażaj od razu nową strategię dla automatyzacji procesów
w Twojej firmie.

Networking

Wierzymy, że dobre relacje tworzą innowacyjne środowiska pracy. Dlatego podczas wyjazdu stawiamy na wymianę doświadczeń z innymi founderami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi problemami – bez zbędnego flexu, w gronie samych swoich.

Odpoczynek

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem architektury Pragi, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Czech z dala od codziennych problemów.

Dlaczego warto?

Networking

Razem z Tobą w Founders Camp weźmie udział 29 innych founderów. Wyjazd będzie świetną okazją do umocnienia branżowego networkingu, dzięki któremu poszerzysz siatkę kontaktów, inspirując oraz dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Praktyczne warsztaty

Ten wyjazd to nie tylko reset dla ducha i ciała, ale również wzrost wiedzy biznesowej z zakresu delegowania i budowy procesów w firmie w celu usprawnienia działań.

Dlaczego warto?

10 powodów, dla których warto pojechać na Founders Camp

Dla kogo?

Dla organizacji przekraczających 1,5 mln przychodu rocznie, które zatrudniają przynajmniej kilku pracowników

Dla firm, które chcą usprawnić swoje działanie poprzez budowę procesów i umiejętne delegowanie

Dla founderów, którym zależy na wymianie doświadczeń z osobami o podobnym mindsecie

Warsztaty

Marzena Pawelec

Pomaga firmom zbudować Skalowalny System Operacji, czyli poukładać m.in. skalowalne metody zarządzania, strukturę, narzędzia, analitykę czy procesy. Doświadczenie zdobyła w korporacjach do 26k osób, w tym w PKO BP czy Pracuj.pl. Była członkiem kadry zarządzającej agencji Tigers, gdzie przeprowadziła m.in. restrukturyzację działów marketingowo-sprzedażowych, z wynikami wzrostu sprzedaży abonamentowej usług B2B o 176% w 1. miesiącu działań i 350% w perspektywie półrocza. Przedstawicielka młodego pokolenia — nowej fali zarządzania. Łączy psychologię z technologią. Bazuje na opracowaniach naukowych, literaturze i autorskich udoskonaleniach znanych metodyk. Fanka technologii, power user. Często wspomina, że to narzędzia mają służyć ludziom, nie odwrotnie.

Anna Elwart

W branży digital aktywna od 2010 roku. Od listopada 2020 zarządza EL Passion – agencją zajmującą się projektowaniem i budową produktów cyfrowych, która wspiera przedsiębiorców oraz firmy w tworzeniu aplikacji i stron internetowych. Wcześniej zajmowała się rozwojem i sprzedażą usług digital marketingowych m.in. jako Managing Director polskiej filii grupy mediowej Omnicom – agencji Resolution specjalizującej się w performance marketingu. W wolnych chwilach hodowca mrówek, trenerka Dimaq i foodie traveler.

W programie

Delegowanie i budowanie procesów - warsztat z Marzeną Pawelec

Delegowanie to coś więcej, niż przekazanie, co kto ma robić. ​

Jako proces społeczny z bardzo szerokim tłem psychologicznym. To rodzaj umowy między 2 stronami, to zaufanie, ale też lęki, osądzanie, triggery traum z dzieciństwa.


Gdy delegujesz przesłanie umowy do klienta, to nie jest to nic strasznego. A co z delegowaniem przygotowania budżetu rocznego dla działu albo przeprowadzenia poważnych zmian w organizacji?

Delegowanie to inwestycje i ryzyka.

Im ważniejsze tematy delegujesz i oddajesz, tym większe potencjalne koszty ponosisz już na dzień dobry.

Jeśli regularnie delegujesz, to znasz te emocje. Na warsztacie przepracujemy delegowanie z perspektywy foundera.

Tak, przepracujemy. Będzie dużo psychologii, bo to o nią przewracamy się w rolach liderskich.

Agenda:

Atrakcje

Architektura Pragi

Czy pogłębianie wiedzy może iść w parze z wypoczynkiem? Jasne, że tak! Founders Camp łączy świat biznesowy z chillem. Zainspiruj się pięknem architektury Pragi, przemierzając aglomeracyjne ścieżki stolicy Czechosłowacji
z dala od codziennych problemów.

Founders beer

Wieczorne rozmowy w luźnej atmosferze przy piwku lub soczku w gronie innych founderów. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, fuckupami oraz kamieniami milowymi, które mamy przed sobą.

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

5 399 zł

netto

Co zawiera cena?

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

Patronat technologiczny

dostawca domen LH.PL

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

503 934 638

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone