14 stycznia cena biletów wzrasta o 500 zł!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

3-11 CZERWCA 2022
CHORWACJA

Jachty na Adriatyku

Naładuj akumulatory w najsłoneczniejszym miejscu w Europie. Zresetuj umysł wśród 80 polskich przedsiębiorców z różnych branż na jachtach ulokowanych na Adriatyku.

Idea Founders Camp

Ekspercka wiedza, networking, masa inspirujących historii. Founders Camp to także odpoczynek. Aby połączyć to w jedno, postanowiliśmy zabrać Was do słonecznej Chorwacji. Konkretniej – na jachty na Morzu Adriatyckim.

Kraj bałkański ze względu na swoje położenie geograficzne gwarantuje piękną pogodę oraz niezapomniane widoki – to nie tylko plaże, ale i góry.

Wiedza

Umówmy się – nie jedziemy tam dla przyjemności. No dobra, jedziemy – ale! Podczas Chorwackiego Campu nie zmarnujemy ani chwili. Wyciśniemy w 100% każdą sekundę przeznaczoną na rozwój, szkolenia i warsztaty.

Networking

Wspaniali, niepowtarzalni ludzie posiadający ugruntowaną wiedzę i doświadczenia w zakresie prowadzenia firmy, to paliwo rakietowe naszego wyjazdu. Obiecujemy Ci – z nami nie tylko nie będziesz się nudził, zawrzesz tu znajomości, które będą owocowały w Twoim biznesie przez długie lata.   

Relaks

Zamknij oczy i wyobraź sobie krystaliczne wody Adriatyku . To właśnie tam będziesz mógł z nami odpocząć, wyciszyć umysł i nabrać energii do działania.

W programie

Zatrzymamy się w urokliwej Chorwacji. A konkretnie… na łódkach na Adriatyku! To tam będziemy mieszkać i spędzać ze sobą czas.

Główny celem naszego wyjazdu jest poszerzenie wiedzy przedsiębiorców z firmami od kilkuosobowych do organizacji przekraczających setkę ludzi oraz reprezentujących agencje digital.

Zapewniamy spotkania 1:1 z prelegentami warsztatów, podczas których można dokładnie dopytać o interesujące kwestie czy rady biznesowe. Oczywiście poza nauką będzie masa czasu dla siebie – kąpiel, korzystanie z atrakcji wodnych (których w Chorwacji nie brakuje), wspólne podziwianie bajecznych zachodów słońca (zapewniamy go pod dostatkiem!) czy popularny… plażing, smażing, opalażing. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia. W cenę wyjazdu wliczone są posiłki, alkohol, ubezpieczenie i atrakcje. Dojazd we własnym zakresie.

Na tym campie w szczególności zajmiemy się:

Poznaj naszych mentorów:

Franciszek Georgiew

W swojej karierze przeszedł drogę od juniora do szefa działu. Zaliczył epizod w światowej korporacji, jaką jest UFC, a następnie rozwinął się od freelancera do CEO kilkudziesięcioosobowej grupy Tigers.

Wiktoria Drozd

Jestem właścicielką firmy Digital Heart, w której wspieram firmy w starcie i wzroście. Dzięki holistycznemu podejściu do rozwoju kanałów sprzedaży dostarczam wiedzę, w jaki sposób edukować odbiorców, by stali się Twoimi klientami. Potem wspólnie pracujemy nad bieżąca optymalizacją, by utrzymać niskie koszty i wysokie konwersje.

 

W Digital Heart współpracujemy z firmami technologicznymi, e-commercami i startupami – czyli bliżej innowacji się nie da. Kochamy technologię i to, jakie daje możliwości. Przyczyniamy się do rozwoju naszych klientów wykorzystując m.in. taktyki growth marketingu, marketing automation, mobile marketingu, lejków reklamowych i komunikacji treści. 

Matt Kurleto

Mateusz zaczynał jako dziecko w branży IT, montując komputery dla sąsiadów. Założyciel firmy Neoteric, tworzącej oprogramowanie, która pomaga startupom i przedsiębiorstwom wprowadzać innowacje przy użyciu sztucznej inteligencji i rozwoju produktu. Założyciel 3 startupów wspieranych przez fundusze inwestycyjne. Odpowiadał za strategię TechSeed i program akceleracyjny. Obecnie zaangażowany w budowanie zrównoważonego ekosystemu startupowego – Startup Hansa.

Chorwacja

Zbieramy Was do najsłoneczniejszego kraju w Europie. Podczas najbliższej edycji Founders Camp będziemy mieszkać w u brzegu Chorwacji – na jachtach o wysokim standardzie ulokowanych na Morzu Adriatyckim. Kraj bałkański o klimacie śródziemnomorskim to gwarancja pięknych widoków zarówno dla sympatyków morza, jak i gór.

Atrakcje

Poker Night

Dla wszystkich, którzy chcą zaznać smaku prawdziwego i fajnego klimatu nocy pokerowej, przygotowaliśmy nie lada gratkę. Wspólna zabawa w pokerze, a atrakcje są niezwykle atrakcyjne. Indywidualne konsultacje z wybitnymi mentorami. Szczegóły podamy bliżej wyjazdu

Zabawa z DJ

Czy wiesz, że jedzie z nami DJ, który będzie nam umilał wieczory. Chillowa muzyka w dni, które odpoczywamy i prawdziwa muzyka taneczna w dni, które się bawimy. Masz szansę poczuć się jak w najlepszych europejskich klubach. W związku z tym, że jedzie z nami DJ, również mamy dla Was pewien konkurs, szczegóły przedstawimy uczestnikom naszego campu

Kąpiele w najcieplejszych europejskich wodach

Nie może zabraknąć kąpieli z najpiękniejszymi widokami, w najcieplejszych europejskich wodach. Zabierz kąpielówki, pamiętaj o kremie z odpowiednim filtrem, wszystko musi się udać.

Dlaczego warto?

Founders Camp to idealne miejsce na poszerzenie swoich horyzontów. Powinieneś z nami pojechać, bo:

Networking

Nie będziesz tutaj jedynym przedsiębiorcą - czeka Cię wartościowy networking z innymi uczestnikami wyjazdu. Będziesz mógł wymieniać się swoim doświadczeniem i wiedzą, oraz zainspirować się pomysłami innych.

Atrakcje

Podczas Founders Camp na pewno nie będziesz się nudzić! Piękny krajobraz jezior i lasów to tylko jedna z zalet naszego wyjazdu. W ofercie przewidzieliśmy spływ kajakami, paintball, wieczorne “Founders Beer” oraz zwiedzanie okolicznych zabytków.

Praktyczne warsztaty

Podczas Campu przekażemy Ci merytoryczną wiedzę z zakresu budowania dochodowej firmy, która dodatkowo będzie smacznym kąskiem dla inwestorów. Podpowiemy Ci, jak i komu sprzedać Twój majątek z dużym zyskiem. Na szkoleniach dowiesz się również jak zarządzać finansami swojej działalności oraz w co i kiedy inwestować.

Agenda

Dzień pierwszy (3 czerwca)

18:00

Spotykamy się o godzinie 18 i rozpoczynamy wspólnym posiłkiem (kolacją).

Dzień drugi (4 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Speed Dating - zapoznanie się między uczestnikami

15:00 - 16:00

Obiad

16:00-19:00

Czas wolny

19:00 - 21:00

Kolacja

21:00 - 0:00

Poker Night

Dzień trzeci (5 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Warsztaty z Frankiem

15:00 - 16:00

Obiad

17:30 - 20:00

Rozwiązujemy biznes case-y – realne przykłady z życia naszych firm pod okiem mentorów: kultura organizacji, lejki, skalowanie, zatrudnianie czołowych managerów, budowanie procesów

21:00 - 2:00

Impreza z DJ

Dzień czwarty (6 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Wykład z Wiktorią Drozd

15:00 - 16:00

Obiad

17:00 - 21:00

One to one – spotkania mające na celu konsultacji indywidualnych problemów uczestników

Dzień piąty (7 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Warsztat z Mateuszem

15:00 - 16:00

Obiad

16:00 +

Degustacja win

20:00 - 21:00

Kolacja

17:00 - 21:00

Impreza z DJ

Dzień szósty (8 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Zabawa w wodzie, kąpiele, czyste szaleństwo

15:00 - 16:00

Obiad

17:00 - 21:00

Ciąg dalszy one to one

21:00+

Czas wolny

Dzień 7 (9 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Wkrótce zdradzimy szczegóły

15:00 - 16:00

Obiad

17:00 +

Wkrótce zdradzimy szczegóły

19:00 - 21:00

Kolacja

Dzień 8 (10 czerwca)

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00 - 15:00

Wkrótce zdradzimy szczegóły

15:00 - 16:00

Obiad

17:00 - 22:00

Niespodzianka

Dzień 9 (11 czerwca)

RANO

Wyjazd

Opinie uczestników

Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

6 900 zł

Co zawiera cena?

Sprzedane bilety: 34 z 70 miejsc.

14 stycznia cena biletów wzrasta o 500 zł!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Formularz zgłoszeniowy

Patronat medialny

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Camp
Chorwacja 2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Kontakt

hello@founders.pl

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone