3-6 MARCA 2024
SZKLARSKA PORĘBA

Chata Foundera

Wyjątkowy wyjazd dla 20 founderów przekraczających 1 mln przychodu rocznie

Founders Camp Szklarska Poręba

Narty, chill i mastermind!

Tym razem jedziemy z 20 founderami najciekawszych biznesów. Wyjazd mocno selekcjonowany z uczestnikami, którzy naprawdę mocno chcą nawiązać relacje z innymi projektującymi biznesy

Zmagasz się z wyzwaniem, które spędza Ci sen z powiek? Weź udział w mastermindzie, gdzie w grupie innych founderów bierzemy na tapet Twoje wyzwanie (spokojna głowa, anonimowo!) i wspólnie szukamy realnych rozwiązań.

Warunek konieczny to minimum 1 milion rocznego przychodu i przynajmniej kilka osób w zespole. Szukamy osób, które zarządzają ludźmi i wyzwaniami w organizacjach.

Jeździmy z nowoczesnymi biznesami: startupy, softwarehouse, agencje diigital czy ecommerce, ale nie jesteśmy zamknięci na żadne przedsięwzięcie, które chce rozwijać się w sposób nowoczesny z jednoczesnym celem zarabiania i budowania interesującej organizacji.

Dlaczego warto?

Networking

Tym razem jedziemy z 20 founderami najciekawszych biznesów. Wyjazd mocno wyselekcjonowany z uczestnikami, którzy naprawdę mocno chcą nawiązać relacje z innymi projektującymi biznesy.

Mastermind i odpoczynek

Nasz wyjazd to kilkudniowa propozycja, w której będziemy pracowali nad swoimi biznesami. Podczas wyjazdu zaznasz dużej liczby mastermindów, pracy nad realnymi case-ami biznesowymi oraz wypoczynku.

Lokalizacja

Platinum Mountain Hotel & Spa

Mieszkamy w klimatycznym hotelu w górach z atrakcjami, w którym doświadczysz relaksu pełnego niezapomnianych wspomnień. To właśnie tutaj na tle malowniczych widoków łapiemy chill i odpoczywamy od codziennych obowiązków.

O tym porozmawiamy

Książki biznesowe, które zmieniły nasze biznesy

Narzędzia, które usprawniają naszą pracę

Skąd poszukiwać talenty i jak robić aby pracowały z nami

Jak budować zespół „A players”

Co musimy zrobić aby urosnąć 2x, 5x, 10x

Najtrudniejsze sytuacje ostatnich miesięcy / lat

W programie

Dzień pierwszy

17:00

Przyjazd i zakwaterowanie

20:00

Kolacja i wspólne rozmowy

Dzień drugi

9:00 - 10:00

Śniadanie

10:30 - 14:00

I cześć mastermindów

14:00 - 15:00

Obiad

15:30 - 17:00

II cześć mastermindów

17:00 -19:00

Czas wolny

20:00 - 21:00

Kolacja

21:00 - 0:00

Luźne rozmowy biznesowy i czas wolny

Dzień trzeci

9:00 - 10:00

Śniadanie

10:30 - 14:00

I część rozwiązywania biznes case-ów

14:00 - 15:00

Obiad

15:30 - 17:00

II część rozwiązywania biznes case-ów

17:00 -19:00

Czas wolny

20:00 - 21:00

Kolacja

21:00 - 0:00

Luźne rozmowy biznesowy i czas wolny

Dzień czwarty

9:00 - 10:00

Śniadanie

10:30 - 12:00

Wymeldowanie i pożegnanie uczestników

Rejestracja

Cena biletu

3 799 zł

netto

Co zawiera cena?

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Co myślą uczestnicy o Founders Camp?

Patronat medialny

Partner technologiczny

Dostawca serwerów i domen LH.pl

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Z naszej strony oferujemy pomoc w logistyce np.  poprzez łączenie Was w pary.

W cenie otrzymujesz śniadania oraz obiadokolacje.

Przed każdym wyjazdem powstaje dedykowana grupa na WhatsApp, na której są wszyscy uczestnicy wyjazdu. Takie rozwiązanie pozwala na zapoznanie się z uczestnikami jeszcze przed rozpoczęciem campu.

Standardem naszych campów są pokoje dwuosobowe. Istnieje jednak możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego. 

Poza częścią warsztatową na naszych campach możesz liczyć m.in. na wspólne zwiedzanie stolic europejskich, wieczory przy piwie czy inne dedykowane atrakcje w zależności od wybranej oferty.

Jeździmy w gronie około 20 osób, wśród których znajdziesz przedsiębiorców z różnych branż, m.in. digital, SaaS, e-commerce oraz IT. Kameralny charakter naszych wyjazdów znacznie umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, dzielenie się doświadczeniem oraz szukanie rozwiązań na palące problemy w firmie w oparciu o zaufanie między uczestnikami wyjazdu.

Jasne! Skontaktuj się z nami, ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie formę rozliczania.

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Founders Camp
2024

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone