18-20 SIERPNIA 2022
SOLINA (BIESZCZADY)

Budowanie procesów i delegowanie

Rzuć wszystko i buduj procesy firmowe w Bieszczadach

Idea Founders Camp

Nie traktuj naszego obozu jak zwykły biznesowy wyjazd integracyjny. Bieszczadzki Founders Camp to czas odnowy dla umysłu przedsiębiorcy, będący jednocześnie 2 dniowym skutecznym procesem przemiany w niezależnego przywódcę.

Tym razem na nasz Camp zabieramy właścicieli małych i średnich przedsiębiostw. Będziemy uczyć się podnoszenia rentowności firmy do możliwego maksimum przy minimalnym zaangażowaniu foundera.

Wiedza

Umówmy się – nie jedziemy tam dla przyjemności. No dobra, jedziemy – ale! Podczas bieszczadzkiego Campu nie zmarnujemy ani chwili. Wyciśniemy w 100% każdą sekundę przeznaczoną na rozwój, szkolenia i warsztaty.

Networking

Wspaniali, niepowtarzalni ludzie posiadający ugruntowaną wiedzę i doświadczenia w zakresie prowadzenia firmy, to paliwo rakietowe naszego wyjazdu. Obiecujemy Ci – z nami nie tylko nie będziesz się nudził, zawrzesz tu znajomości, które będą owocowały w Twoim biznesie przez długie lata. 

Relaks

Zamknij oczy i odetchnij pełną piersią, czując zapach dzikich lasów. Właśnie tam, w jednym z najbardziej pierwotnych miejsc w Polsce, w pełni wyciszysz się i zatrzymasz by naładować baterie.

Dlaczego warto?

Networking

Nie będziesz tutaj jedynym przedsiębiorcą - czeka Cię wartościowy networking z innymi uczestnikami wyjazdu. Będziesz mógł wymieniać się swoim doświadczeniem i wiedzą, oraz zainspirować się pomysłami innych.

Praktyczne warsztaty

Ten Camp pozwoli Ci świadomie budować procesy w firmie tak, aby Twoje zyski urosły poprzez skalowanie. Możesz również liczyć na wiedzę, która pozwoli realizować zadania Twojej firmy szybciej, efektywniej i bez Twojego zaangażowania.

Dla kogo?

Dla małych i średnich firm

Dla biznesów tradycyjnych

Dla każdego, kto czuje, że "brakuje mu czasu"

Warsztaty

Marzena Pawelec

Konsultantka biznesowa od zwiększania wyników i efektywności zespołów. Pomaga firmom znaleźć dźwignie i rozwiązać wyzwania na drodze do wzrostu. Współpracowała z Pracuj.pl i agencją marketingową Tigers, w której przeprowadziła rebranding oraz restrukturyzację działów marketingu i e-commerce. Zbudowała procesy działu sprzedaży ze wzrostem w sprzedaży abonamentowej usług B2B o 176% w pierwszym miesiącu działań i 350% w perspektywie półrocza. Od 12-lat pasjonuje się psychologią.

Anna Elwart

W branży digital aktywna od 2010 roku. Od listopada 2020 zarządza EL Passion – agencją zajmującą się projektowaniem i budową produktów cyfrowych, która wspiera przedsiębiorców oraz firmy w tworzeniu aplikacji i stron internetowych. Wcześniej zajmowała się rozwojem i sprzedażą usług digital marketingowych m.in. jako Managing Director polskiej filii grupy mediowej Omnicom – agencji Resolution specjalizującej się w performance marketingu. 

W wolnych chwilach hodowca mrówek, trenerka Dimaq i foodie traveler.

W programie

Warsztaty Marzeny Pawelec

Agenda:

Rozmowy 1:1

Bartosz Ferenc

Seryjny przedsiębiorca będący udziałowcem projektów, które odniosły sukces na dużą skalę. Współwłaściciel jednego z największych sklepów internetowych z materacami, najpopularniejszego w Polsce oprogramowania SaaS do sprzedaży online dla branży poligraficznej oraz właściciel Agencji.com – holistycznej agencji wzrostu sprzedaży dedykowanej e-commerce oraz startupom.

Aktualnie większość swoich sił koncentruje na rozwoju Sembot.com – projektu o globalnych aspiracjach, który pozwala na automatyzację prowadzenia kampanii internetowych przez agencje performance i sklepy internetowe.

Bartosz Ferenc wystąpi w trakcie Founders Camp z prelekcją oraz będzie można z nim porozmawiać 1:1.

Tomasz Plata

VP i Co-Founder w Autenti. Jest przedsiębiorcą, pasjonatem marketingu produktowego i nowych mediów. Z wykształcenia ekonomista, w tym absolwent studiów MBA, przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w RMF FM, Radiu Eska i Grupie Onet. W latach 2008 – 2013 jako dyrektor działu online w TVN SA kreował strategię spółki w obszarze online oraz odpowiadał za jej realizację. Jest twórcą platformy wideo player.pl oraz kilkudziesięciu serwisów internetowych.
W Autenti odpowiada za marketing, sprzedaż oraz rozwój biznesu.

Tomasz Plata wystąpi z prelekcją na temat budowania wewnątrz organizacji innowacji. Z Tomaszem będzie można w trakcje Founders Camp porozmawiać na tematy:

Hotel Rewita Solina

Hotel

Komfortowy hotel położony w Bieszczadach, z przepięknymi malowniczymi widokami na jezioro Solińskie. Dla naszych campowiczów to komfort i pewność, że prócz intensywnej nauki będą mogli odpocząć i zrelaksować się.

Atrakcje

Spływ kajakowy

Jedna z najbardziej malowniczych tras, wspaniałe warunki i… rywalizacja. Zwycięzca wygra atrakcyjną nagrodę.

Agenda

Dzień pierwszy

11:00

Start warsztatów

15:00

Obiad

15:30 - 17:30

Druga część warsztatów

17:30 - 19:00

Kolacja

20:00 - 23:00

Founders Beer omawiamy w luźnej atmosferze nasze firmy

Dzień drugi

8:00 - 10:00

Śniadanie

10:00 - 14:00

Warsztat

14:00 - 15:00

Obiad

15:00 - 18:00

One to one

18:00 - 19:00

Kolacja

20:00 - 23:00

Founders Beer omawiamy w luźnej atmosferze nasze firmy

Dzień trzeci

8:00 - 10:00

Śniadanie

11:00

Rozstajemy się i rozjeżdżamy

Nasze wyjazdy oczami uczestnika

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jest doskonale. Jestem drugi raz i nie żałuję. Bardzo dobra inicjatywa z super ludźmi. Zdecydowanie polecam.

Michał Pośnik, HearMe

Na Founders Camp bardzo podoba mi się network. Są fascynujące osoby, z którymi można porozmawiać na temat ich biznesu oraz ich życia.

Diana Koziarska, Smok Ventures

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przyjechałem ze względu na nowe znajomości i kontakty. Celem była także edukacja. Jest bardzo wielu ciekawych prelegentów i mentorów, którzy mają ogromną ekspertyzę w konkretnych dziedzinach.

Łukasz Gągała

Największa zaleta Founders Camp to ludzie i networking - możliwość wymiany wiedzy. Jestem już drugi raz i pewnie będę też trzeci raz więc wrażenia jak najlepsze.

Mateusz Solecki

Odtwórz wideo

Rejestracja

Cena biletu

2 499 zł

netto

Co zawiera cena?

Sprzedane bilety: 34 z 70 miejsc.

15 lutego cena biletów wzrasta o 200 zł!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wspomnienia z poprzednich edycji

Odtwórz wideo

Patronat medialny

Partner technologiczny:

dostawca serwerów i domen LH.PL

FAQ

Tak, jak na każdym Founders Campie, dojeżdżamy we własnym zakresie. Oczywiście uprzednio będziemy o wszystkim informowali, pomagali w logistyce np.  przez łączenie Was w pary i informacje o biletach lotniczych na Chorwację

Codziennie dostarczamy świeże zakupy na statki, tak aby produkty były najlepszej jakości. Będą to warzywa, owoce, mięso (o Twoje preferencje zapytamy Ciebie przed wyjazdem). Wspólne gotowanie posiłków, ma nas do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Oczywiście ceny produktów spożywczych masz w cenie.

Prelegenci co prawda są osobami, które prowadzą swoje firmy, więc ich dostępność nie będzie zawierać 100% czasu, ale dołożymy wszelkich starań aby ich obecność jak najbardziej zaprocentowała.

Szczegółową listę zaprezentujemy na kilka tygodni przed samym wyjazdem, spokojnie damy Ci czas abyś wszystko zakupił: kremy, ręczniki i inne niezbędne rzeczy.

Cyfro Camp
2022

MiB sp. z o.o.
NIP 8133847001
35-060 Rzeszów,
ul. Juliusza Słowackiego 24/1104

Polityka prywatności

© Founders Camp. Wszelkie prawa zastrzeżone